שירותי קייטרינג מתוקים שיעשו לכם אירוע מתוק מהחיים

אז אם יש משהו שאני באמת אוהב זה אוכל ואני בטוח שאני לא היחיד, בתור בשלן לא קטן אני בטוח שכל חובב בישולים חייב לצפות בסרטון שמסביר איך שפים אמיתיים מתעסקים עם הסכים שלהם ואיך הם צריכים להכיר אותו מקרוב יותר.צפו בסרטו הבא:

קייטרינג מתוקים:

בכל אירוע יש מספר מרכיבים בלתי נפרדים מהאירוע שלמעשה, בלעדיהם לא ניתן לקיים אירוע. כל מה שקשור באוכל הוא בדרך כלל אחד מהמרכיבים האלו. האוכל באירוע  הוא חשוב מאד. ישנם אירועים שכל כולם מבוססים על העובדה שמגישים לאורחים אוכל. היות והקייטרינג באירוע הוא שירות כל כך מרכזי, ההשפעה שלו על איכות האירוע היא מאד גדולה. אירועים עם קייטרינג איכותי, הם אירועים שיזכרו כאיכותיים. בהרבה מאד מקרים, דווקא שירותי הקייטרינג מכריעים ברמת המוצלחות של האירוע ולא נתונים אחרים כמו למשל, מיקום האירוע והתוכן שלו. ישנם שירותי קייטרינג רבים ומגוונים. אחד מהבולטים והחשובים הינו שירות קייטרינג מתוקים.

קייטרינג מתוקים- מה זה אומר?:

באירועים איכותיים, ישנם קינוחים מאד מסוגננים, מגוונים וייחודיים. ישנו שירות מיוחד עבור קינוחים ומנות אחרונות. קוראים לזה קייטרינג מתוקים. קייטרינג מתוקים יכול לספק לאירוע שלכם בר שלם של מתוקים מיוחדים לקינוח ואפילו בתור כיבוד יחיד באירועים שבהם האורחים מסתובבים ולאו דווקא ישובים סביב שולחנות מסודרים. קייטרינג מתוקים הוא שירות מומלץ מאד. הוא יכול להציע לכם מגוון רחב של אפשרויות עבור כל מה שקשור לחלק המתוק שלה אירוע שלכם. באמצעות הזמנת שירותי קייטרינג מתוקים, אתם יכולים לשדרג באופן משמעותי את האירוע שלכם ולהשאיר את האורחים שלכם עם טעם מתוק בפה, תרתי משמע. על שירות זה יפורט בפסקאות הבאות.

אפשרויות וגיוונים באמצעות שירותי קייטרינג מתוקים:

אם אתם רוצים לעשות שימוש בשירותים אלו כדי לגוון במעט, לפניכם רעיונות שונים. קייטרינג מתוקים יכול לכלול עמדה של הכנת הקינוחים בו במקום. למשל, עמדה של הכנת קרפים ממולאים בהתאם לבקשת האורח. כמו כן, סופלה יכול להיות מוגש על גבי פלטות חמות כך שהוא נשאר חם וטעים בדיוק באותה מידה בה הוא יצא מהתנור. בנוסף, ישנה אפשרות של עמדות קינוחים כגון- קינוח וופל בלגי (האמת שאין על הוופל של קארין גורן,פשוט מצויינת! חבל שהיא לא עושה קייטרינג ,לא שידוע לי לפחות) בו הוופל מוכן על המקום מול עייני האורחים ומצופה במגוון התוספות שבוחר כל אורח. כמו כן, ניתן להכניס למקום האירוע שולחן בולט ועליו מגוון רחב ביותר של קינוחים רבים ושנים מסודרים באופן מרשים שמדגדג את הבטן להתחיל לאכול. כמובן שישנה גם האפשרות המסורתית יותר של הגשה אישית של מנות קינוח על ידי בחירה מתוך תפריט קינוחים או הגשת צלחות קבועות עם קינוחים קטנים ממספר סוגים.

איך בוחרים שירותים של קייטרינג מתוקים?:

בנושא הזה כדאי לשים לב לכמה קריטריונים. ראשית, חשוב מאד לבחור בשירות איכותי. השף או הקונדיטור שאחראי על ההפקה של המתוקים חייב להיות מומחה לעניין ומוצלח בעבודתו. שנית, חשוב לשמוע על אפשרויות גיוון שמציע שירות הקייטרינג. האם יש מבחר במנות, פתיחות לשינויים ומימוש רעיונות חדשים וכדומה. בסופו של דבר, חשובה מאד גם צורת ההגשה. הרבה פעמים אוכלים קודם כל מהעיניים ורק אחר כך מהפה…

זה היה הפוסט בינתיים, אני ממש רוצה להמליץ לכם על הסרטון של השף שגב שפתח באסטה בשוק ופשוט עושה את זה מצויין כמו שרק הוא יודע! שווה ללמוד