לכל דלת יש מנעול – מנעולנים בראשון לציון

האזעקות של הצבע האדום בתקופה האחרונה גורמות להרבה מאוד ישראלים, לצאת במהירות מפתח ביתהם אל מדרגות הבניין, ומבלי לשים לב, נועלים עצמם מחוץ לבית. לא פלא שהמצב כך בעקבות נפילת פאג'ר בראשון לציון בשנה שעברה, יש סיבה לדאגה. על אף האמונה שלנו זה לא יקרה.
גג

לכן קיבצתי עבוכם כמה טיפים לגבי מנעולנים בראשון לציון.

לכל דלת יש מנעול

כל מנעול הותקן על הדלת (מלבד וו נעילה) מצריך את התאמת המנעול לדלת עצמה. יש מבחר סוגי מנעולים, כל אחד מספק דרגת ביטחון שונה. רק מנעולנים בראשון לציון ידעו כיצד להתאים את סוג המנעול לדלת ולהרכיבו בצורה הטובה ביותר.

לכל דלת חייב להתאים את סוג המנעול. דלת פשוטה הקלה לפריצה, כמו דלת עץ שניתן פשוט לשבור עם כלי עבודה, לא מצריכה מנעול ביומטרי . דלת אלומיניום המוצבת בכניסה למשרד, מצריכה מנעול יותר מתוחכם ממנעול צילינדר. רק מנעולנים יוכלו להתאים את המנעול לדלת ולמצוא את השילוב הנכון בין המנעול לדלת כדי שיצור את האבטחה המקסימלית.

מנעולנים בראשון לציון ימצאו עבורכם את הפתרון הבטוח והמשתלם ביותר

ישנם שלושה סוגי מנעולים עיקריים המשמשים כמנעולים מרכזיים לדלת. הראשון הוא מנעול חבוי, הנפוץ היום בכל דלת בית. מדובר במנעול שכל מערכת הנעילה שלו מובנית בתוך הדלת ורק פתח הכנסת המפתח גלוי. אם הדלת עשויה פלדה למשל, מדבר בדלת הקשה מאוד לפריצה משום שאין דרך לשבור את הדלת ולהגיע למערכת הנעילה בכדי לפתוח אותה.

מנעולנים בראשון לציון מטסמכים להתקין מנעול חבוי ובעת הצורך לפורץ או לבצע בו תיקונים. חשוב להקפיד לשכור את שירותיהם של מנעולנים בראשון לציון מקצועיים, שכן התקנה לא נכונה תשאיר את הבית פרוץ ולא מוגן.

המנעול השני הוא מנעול לשונית. מנעול זה מורכב מלשונית החודרת אל הקיר בעזרת סיבוב המפתח. המנעול הזה מספק אבטחה בינונית ויעיל לדלתות פנימיות, מגירות בשולחנות עבודה וכיוצא בזה. מנעולנים בראשון לציון יוכלו לייעץ עבורכם מתי כדי להשתמש במנעול לשונית ומתי עדיף מנעול חבוי.

הסוג השלישי הוא מנעול צילינדר, מנעו זה הוא מנעול מדגם ישן, שקל לפרוץ אותו.מנעולים אליו נפוצים בדלתות ישנות העשויות עץ. במידה ודלת זו מוצבת כדלת כניסה, ותרצו להחליף את הדלת, מנעולנים בראשון לציון יוכלו להתקין עבורכם דלת בטוחה יותר עם מנעול מתוחכם שיחד יספקו אבטחה מלאה לבית שלכם.בנוסף, ישנם מנעולים שנועדו להיות מנעולי תוספת ולא מנעולים מרכזיים,כדוגמת מנעול עליון.

לפני שמחליטים להתקין כל מיני סוגי מנעולים על הדלת, מומלץ להתייעץ עם מנעולנים בראשון לציון. מנעולנים יוכלו למצוא עבורכם את הפתרון הטוב ביותר- גם מבחינת מחיר וגם מבחינת יעילות. כמו כן מומלץ מאוד להזמין מנועלן מאזור מגורכם, שלא יצטרך לסוע עוברם במהירות בכביש 6, או באיילון, על מנת לספק עבורכם שירות שלא יהיה משתלם לא עבורכם, ולא עבורו.